______________________________________________________________________________________________

 

PREY 2 vychází v roce 2017

 

Jak už jsem zmínil na hlavní stránce, mnoho webových stránek neustále informovalo, jak probíhá vývoj hry Prey 2. Tedy přesněji řečeno informovalo o tom, jak společnost Bethesda započala vývoj této legendární klasiky, pak zase, že se vývoj pozastavil, pak se zase domluvili a chvíli hru vyvíjeli, aby se nakonec definitivně rozhodlo o tom, že vývoj hry úplně zastaví. Protože se tyto weby moc v informacích nelišily, neměl jsem nějaký velký zájem hledat o tom podrobnosti a bral jsem to jako fakt.

O to více překvapen jsem byl nedávno, když jsem prohledával poštu a na jednom z mých emailů se objevila zpráva společnosti Bethesda, že mě zvou na svůj web a stránky Prey, kde se dozvím informace o vývoji hry, můžu se přihlásit k jejich permanentní aktualizaci a můžu si hru dokonce předobjednat.

Po tom, co jsem čítával předtím, jsem myslel, že jde zase o nějaký reklamní web nebo spam, ale po chvilce Googlení jsem zjistil, že to je fakt a dokonce i všechny známé obchody mají tuto hru v nabídce mezi předobjednávkami.

Takže abych to zkrátil, hra PREY (2) se opravdu vyvíjí, je dokonce v předprodeji a vyjde předběžně v roce 2017 na konzole i PC. Doufejme, že se vývojáři vytáhnou a bude to hra veskrze propracovaná, jejíž první díl mě i miliony dalších ovlivnil, některé dokonce doslova přitáhl k hraní počítačových her.

Jakmile budu znát více aktuálních důležitých podrobností, okamžitě je sem zase napíšu...

Diskusní téma: Prey 2 bude v roce 2017

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.