______________________________________________________________________________________________

Upgrade na MS Windows 10

Stále ZDARMA!

Jak jistě každý víme, dne 29. července 2016 skončila doba, po kterou jsme mohli bezplatně upgradovat stávající verze Windows 7, 8 a 8.1 na Windows 10.
          K tomuto datu opravdu skončila možnost bezplatného využití upgradu, ovšem protože zřejmě tuto možnost nevyužilo tolik uživatelů, kolik Microsoft předpokládal, umožnili tento upgrade i nadále, byť s jistou podmínkou.
          Aby se "vlk se nažral a koza zůstala celá", tedy aby dodrželi, co bylo dříve psáno, že bude upgrade končit výše uvedeným datem a přitom umožnili upgrade i nadále, zveřejnili ihned 30. července stránku, na které je možno stále bezplatně o upgrade požádat. Podle této stránky je bezplatný upgrade zpřístupněn i nadále všem, kteří nějakým způsobem využívají jejich asistenční technologie a to jak hardwarové tak i softwarové.
V reálu to vypadá tak, že pokud na stránce Microsoftu otevřete odkaz, kde je stále nabízen upgrade a vyberete tlačítko Upgrade now, můžete bezplatný upgrade používat i po 29. červenci, protože nikdo nijak nemůže prokázat a dokázat, jestli jste uživateli Narratoru, Lupy apod. či nikoli. Microsoft samozřejmě takové privátní informace nemůže po uživatelích chtít. Vlastně je to jen záležitostí vašeho svědomí.
          Takže pokud jste zaváhali s upgradem na Windows 10 a stále vás to láká, stačí kliknout na odkaz a na stránce MS vybrat Upgrade now.

______________________________________________________________________________________________

Diskusní téma: Upgrade na Windows 10 stále zdarma!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.