______________________________________________________________________________________________

3DM vs Denuvo DRM

Zakladatelka pirátské skupiny 3DM prohlásila, že zřejmě zastaví práce na prolamování ochrany Denuvo DRM rakouské společnosti Denuvo Software Solutions, která je implementována v titulech jako Just Cause 3 nebo Rise of the TOMB RAIDER, protože se ochrana neustále vyvíjí a její prolamování stojí mnoho času a úsilí.
Vyjádřila se tak, že prolomení ochrany je ve finální podobě téměř nemožné a skoro na ni rezignují i jejich nejlepší crackeři. V současné době je ochrana Denuvo na takové výši, že se ve 3DM rozhodli na hrách s touto ochranou nepracovat, prtože cracknutí hry má svůj největší smysl hlavně zhruba první měsíc od vydání na trh. Toto je u ochrany Denuvo téměř nereálné.
Šéf rakouské firmy Denuvo Software Solutions Thomas Goebls prohlásil, že se jejich šifrovací techniologie neustále vyvíjí a že má dokonce impulsy od některých vydavatelů uvádět na trh PC verze her s touto ochranou dříve než edice pro herní konzole.

______________________________________________________________________________________________

Diskusní téma: 3DM vs Denuvo DRM

pc vs konzole

Ronda | 07.02.2016

Jestli se budou hry na PC vydávat před konzolema, budou za chvíli dražší, protože jejich vývoj a optimalizace je daleko složitější. To nás čekají fajn časy OMG :-(

Re: pc vs konzole

myslím | 07.02.2016

myslím, že je otázkou času, než se z Denuvo dostanou nějaké interní informace ven, které pomůžou pirátům z 3DM přijít tomu kobylku :-)

Záznamy: 1 - 2 ze 2