______________________________________________________________________________________________

22.1.2016

FAR CRY PRIMAL

Far Cry Primal

Společnost Ubisoft má zanedlouho vydat výše zmíněnou herní pecku, která je pokračováním známé, téměř kultovní hry FAR CRY.

Far Cry Primal je zasazen dějově do pravěku a podle screenů a videí, které společnost Ubisoft uvolnila, to vypadá na graficky velmi hezký zážitek, přestože hardwarové požadavky nejsou nijak velké. Minimální požadavky jsou naopak na dnešní dobu velmi nízké. Hra vychází pro herní konzole 23.1.2016, pro PC hráče bude dostupná o týden později tedy 1.3.2016.

Na oficiální stránce Ubisoftu ke hře Far Cry Primal je také pro registrované možnost stáhnout si cca 111MB velký FARCRY_PRIMAL_FANKIT.zip, ve kterém najdete některé vychytávky jako tapety na mobil, na plochu vašeho PC nebo třeba několik "rozhýbaných" gifů a další.

Pokud vám tato hra imponuje, můžete zjistit jestli vám poběží na vašem stroji na stránce Systemrequirementslab, nebo pohodlněji přes náš odkaz ZDE

Doufejme, že bude hra zajímavá, hezká a zábavná a hráčům do cesty nevstoupí nějaké neočekávané problémy s "odladěním" nebo nekompatibilitou, což se dnes stává velmi často.

Diskusní téma: Far Cry Primal

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.