______________________________________________________________________________________________

 

AdBlock

 

 

V dnešní době, kdy reklama vládne světu a je pro spoustu firem neodmyslitelnou součástí obchodní strategie, bez které by mnoho firem nedosahovalo ani zlomku svých zisků, je většina uživatelů znechucena tím, jak se spoty a obrázky bez jejich souhlasu objevují na různých stránkách a webech často v neuvěřitelném množství a velice otravným a nevybíravým způsobem. Některé weby přistupují k nátlakovým akcím takového druhu, že vás k nim třeba bez zobrazení moře reklam ani nepustí.

Jsou ale i takové stránky, které se snaží lidem pomoct, nabídnout něco ke stažené zdarma, poskytnout informace anebo dokonce poskytnout svůj vlastní prostor k prezentaci videí, obrázků, odkazů, nebo třeba jen pokecu a většina takových webů je nevýdělečná a placená ze soukromých zdrojů svých provozovatelů. Jediným možným přivýdělkem je právě možnost zobrazit reklamu ne vlastní, ale třetí strany. Takovým webem je i náš SoftGame.cz

Na těchto stránkách prezentujeme užitečné programy, herní videa, užitečné rady a tutorialy a děláme to ve vlastním volném čase a samozřejmě z vlastních zdrojů. Proto si dovolujeme vás požádat o přidání výjimky v programech, které blokují zobrazování reklamy alesoň pro naše webové stránky. Toho docílíte konkrétně v doplňku AdBlock následujícím postupem níže a my vám za to slibujeme, že se budeme nadále rozvíjet a hlavně reklamy samotné směrovat tak, aby vás neobtěžovaly, ale zobrazovaly to, co se vám bude líbít a co vás bude zajímat.

Není to samozřejmě podmínkou a vstup na všechny stránky našeho webu budete mít nadále bez omezení k dispozici, ale považovali bychom si toho jako takového vstřícného gesta na oplátku.

 

Jak povolit doménu nebo webovou stránku v programu AdBlock

 

Diskusní téma: Block AdBlock

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.