______________________________________________________________________________________________

 

Adobe Premiere Pro

 

 

Velice pokročilý program, který se hodí i těm nejnáročnějším uživatelům. Jeden z nejobsáhlejších editorů na trhu, který umí videa nejen stříhat a vytvářet, umí i vypalovat média všeho druhu včetně Bluray. Program disponuje pokročilými funkcemi, jako jsou například vytváření animací, klíčování,  převádění a zpracovávání videa i audia všeho druhu. Obsahuje také značné množství video i audio efektů, různých menu, přechodů, obrazových i zvukových filtrů a mnoho dalších. Protože existuje ve verzi pro 32 i 64 bitové operační systémy, pracuje velmi dobře a rychle na všech verzích OS. Je ale lehce náročnější na hardware a jako každý pořádný editor, taky na velikost operační paměti.

Program je opravdu velmi kvalitní a doporučujeme jej všem, kdo si chce vyzkoušet nejen klasickou editaci videa, ale i pokročilé druhy různých video efektů.

S programem se dobře pracuje mj. také proto, že obsahuje češtinu, ale asi si ho málokdo pořídí pro jeho nemalou pořizovací cenu. Rozhodně ale dooručujeme alespoň vyzkoušet jeho 30-ti denní zkušební verzi.

 

 

                                                                                                           Lokalizace: 

                                                                   30-ti denní zkušební plná verze:   

______________________________________________________________________________________________

Diskusní téma: Adobe Premiere Pro

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.