______________________________________________________________________________________________

 

ConvertXtoDVD

 

 

 

 

ConvertXtoDVD je velmi výkonný konvertor potažmo všech možných video souborů s libovolným kodekem do DVD Video, který přehraje každý stolní přehrávač. Program je velmi rychlý, je možno v něm nastavit přesný počet jader CPU, které použije při kódování videa. Prostředí programu je velmi intuitivní a přehledné.

Kromě samotného překódování umí ConvertXtoDVD vytvořit hezká Menu pro budoucí DVD, umí přidávat či odebírat titulky či zvukové stopy. Velmi dobrou vlastností je možnost spojovat libovolný počet video souborů do jednoho výsledného DVD filmu, nebo každému z vybraných filmů přidělit na jednom nosiči zvláštní Kapitolu v Menu.

V aplikaci lze video oříznout, popř. přizpůsobit barvy nebo velikost titulků, takže přes svou jednoduchost je program opravdu nabitý funkcemi, které ovšem zvládne i naprostý začátečník.

Video kodeky zpracuje opravdu "všechny" dokonce mám zkušenost, že zpracuje i takové, které nemá v základním výběru. Stačí soubor s filmem přetáhnout do okna convertoru. Výsledek je možno přímo v ConvertXtoDVD vypálit, nebo jako DVD Video uložit na disk.

Program je opravdu vhodný pro každého, kdo potřebuje dnes převádět videa na DVD, navíc je kompletně lokalizován do mnoha jazyků včetně češtiny.

 

 

                                                                                                Lokalizace:  

                                                                         Zkušební verze:  
______________________________________________________________________________________________

Diskusní téma: ConvertXtoDVD

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.