______________________________________________________________________________________________

 

FreeRapid Downloader

 

 

 

FreeRapid Downloader je velmi známý a hlavně kvalitní stahovací program, který umí stahovat z obrovského množství serverů jako je třeba uloz.to nebo Rapidshare, ale umí stahovat i videa z YouTube.

Stačí zadat adresy, kde se má soubor nebo video nacházet a software překontroluje server, zjistí, jestli se tam opravdu daný soubor ke stažení nachází, pokud je třeba ochrana captcha tak ji překoná, nebo vyjímečně požádá o její zadání a do předem vybraného umístění začne stahovat.

Velmi často dochází, že některé servery zabezpečují stahování novými způsoby, což ale pro FRD není problém, neboť se po zapnutí ihned aktualizuje a stahuje nové pluginy, kterými tato omezení překonává.

Hlavní devizou je, že umí stahovat z několika odkazů současně, dle vašeho nastavení, a to i z různých webů, ale umí třeba i z uloz.to stahovat více adres najednou, bez nutnosti vlastnit jejich Premium účet. Omezením je jen rychlost omezená z uloz.to na 300kB/s, ale protože má program možnost nastavení automatického uzavření programu nebo třeba vypnutí PC po dokončení stahování, není problém nechat soubory stahovat třeba když jdete spát Sleeping smileys

K použití programu není potřeba žádná specifika, pouze přítomnost nainstalované Java Runtime Enviroment, na které celý program funguje.

Program je zdarma ke stažení a navíc obsahuje mj. i češtinu. Ovládání je velice jednoduché a instinktivní, takže je vhodný pro širokou veřejnost bez ohledu na věk a počítačovou gramotnost.

 

                                                                                                                   Lokalizace:  

                                                                                                                   

______________________________________________________________________________________________

Diskusní téma: FreeRapid Downloader

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.