______________________________________________________________________________________________

 

LibreOffice

 

 

LibreOffice, je plnohodnotný kancelářský balík, který ač freeware zdatně konkuruje placeným programům jako je MS Office. Pochází z dílny bývalých tvůrců OpenOffice org, takže se dá předpokládat, jaké funkce nám asi nabídne. Programy jsou si vybavením a funkcemi velmi podobné a Apache Open Office i LibreOffice jsou zdarma, tak je můžete vyzkoušet a případně si vybrat, který vám bude více vyhovovat.
LibreOffice je také dobře kompatibilní s MS Office a obsahuje části-programy, které jsou co do vzhledu i používání velmi podobné. Obsahuje tedy náhrady programů MS Office jako Writer, v MS Office Word, Calc je Excel, Impress-PowerPoint a mnoho dalších. Obsahuje také generátor a editor HTML kódů, nebo program pro výpočet matematických vzorců. LibreOffice obsahuje takových součástí ještě více a tak pokud nechcete utrácet za drahé kancelářské balíky, je LibreOffice tím pravým, který vás jistě svými funkcemi uspokojí. Je také plně lokalizován do českého jazyka a proto je velmi vhodný i pro české začínající uživatele.
 
 
 
 
                                                                               Lokalizace: 
                                                                      Samotný program:                                                                                                            Balíček s nápovědou:   
______________________________________________________________________________________________

Diskusní téma: LibreOffice

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.