______________________________________________________________________________________________

 

 

Společnost Bethesda se chystá dne 13. května 2016 vadat další díl jedné z kultovních akčních a také hororových her DOOM. Bethesda ji pojmenovala stejně jako první díl proto, že předpokládá, že se tento díl stane zcela novým a samozřejmě neméně úspěšným začátkem.

První hry DOOM, které vydala firma ID SOFTWARE byly velmi úspěšnými počiny a také třetí díl, který vyšel od druhého až o 10 let později, sklidil nebývalý úspěch. Graficky i herně výborně odladěná hra se dočkala i datadisku a několika zpracování jak filmových tak i komiksových.

Letos tzn. po dvanácti letech má vyjít další díl této kultovní FPS hororové střílečky a to pod značkou Bethesda, což je firma, která má na svědomí velmi úspěšné hry, jako například velice kvalitní Dishonored.

Dnes 12.4.2016 je na Steamu k dispozici ke stažení již 3 zkušební verze, zároveň zřejmě i poslední, kterou můžou hrát všichni, kteří tomuto stylu hraní holdují. Tedy přesněji dnes od 12.4. je dostupná předplatitelům finální verze hry DOOM (2016), od 15. do 17.4.2016 bude k dispozici pro širokou veřejnost.

My jsme se účastnili všech testovacích stádií a protože jsme natočili videa z Bety, natočíme i z otevřené Bety a samozřejmě kompletní Gameplay Walkthrough z finální verze hry DOOM.

Videa jsou dostupná po kliknutí na některý z řádků níže

______________________________________________________________________________________________

Diskusní téma: DOOM 4 (2016)

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.