______________________________________________________________________________________________

Open Beta 2016

 

 

Let's Play

 

Společnost Bethesda spustila dnes tj. 12. května 2016 další zkušební verzi jedné z kultovních akčních a také hororových her DOOM. Předchozí verze Doom Close Beta byla nadmíru úspěšná a servry se ukázaly nad očekávání stabilní a dnes, startuje open Beta, tzn. dostupná ke stažení a odzkoušení pro širokou veřejnost. Tedy abychom to upřesnili, pro ty kteří mají hru předobjednanou, je Open Beta dostupná od 12.4. do 17.4.2016, pr ty, kteří ji předobjednanou nemají, bude dostupná od 15.4. do 17.4.2016.

           Pro začátek je nutno podotknout, že Doom Close beta běžela opravdu výborně bez jediného zakolísání a to i přesto, že jsme hráli na dvou PC na jednom internetovém pipojení. Samozřejmě při nastavení všech grafických detailů, které jen šlo použít. Kromě spousty zbraní, které se daly "vyhrát" je dům opravdu nacpaný různými hodnostmi, medailemi a dalšími odměnami v podobě různých dočasných vylepšení zbraní, běžícího času k nabíjení, vylepšení štítů a mnoha jiných.

          Koneckonců se můžete sami přesvědčit, jak taková opravdu kvalitní beta DOOM (2016) vypadá v reálu.

Odkaz ke stažení DOOM 4 (2016) Open Beta

______________________________________________________________________________________________

Ještě předtím než Beta odstartovala, jsme si pohráli s nastavením vojáka, zbraní apod. Ve hře je takových opravdu spousta a tak si milovníci různých vylepšení přijdou jistě na své.

 

Nastavení

voják, zbroj, oblek, zbraně, vzory, medaile

Diskusní téma: DOOM 4 Open Beta

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.