______________________________________________________________________________________________

 

Just Cause 3

(walkthrough, gameplay)

 

Just Cause 3 je relativně nová herní pecka, která je pokračováním svých velmi úspěšných předchůdců JC a JC 2. Podle našeho názoru je to velice povedená hra, podle některých nejpovedenější ze všech tří dílů. Je pravda, že se z počátku potýkala s jistými technickými problémy a hra nejela korektně na některých specifických PC konfiguracích, ale dnes je již vše ošetřeno několika opravnými patchi a JC 3 je možno hrát spolehlivě na většině počítačů.

Protože se nám hra opravdu líbí, rozhodli jsme se natočit nejen pár gameplayů, ale kompletní Gameplay z celé hry, následně jsme zveřejnili kompletní gameplay Walkthrough pouze s hlavními úkoly a protože jsme zastánci toho, že hra si zaslouží projít opravdu bedlivě, rozhodli jsme se i pro videa, která zachycují obsazení všech oblastí a nalezení všech předmětů, které je potřeba sesbírat, aby byla oblast (provincie) opravdu splněna na 100%.

Pokud chcete mít všechna videa pohoromadě tak, jak je uvádíme na YouTube, stačí kliknout na následující obrázek, který vás "odvede" na náš YT kanál.

SoftGame YouTube Channel

Chcete-li zůstat na tomto webu, zde je nabídka odkazů k jednotlivým skupinám videí:

Just Cause 3 - kompletní Gameplay Walkthrough - 1080p 60FPS HD

Just Cause 3 - pouze hlavní mise (only story missions) - 1080p 60FPS HD

Just cause 3 - všechny oblasti/provincie se všemi předměty (all hidden objects) - 1080p 60FPS HD

Diskusní téma: Just Cause 3

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.