______________________________________________________________________________________________

 

DOOM SnapMap

VIDEO TUTORIAL

 

DOOM je výborná akční FPS hororová střílečka a kromě skvělé dlouhé kampaně a výborného multiplayeru obsahuje taky editor map, který skýtá opravdu mnoho možností všem, kteří si chtějí vytvořit své prostředí, svou mapu a na ní si zahrát sami, coop, s přáteli nebo třeba online.

SnapMap obsahuje deset herních stylů a velmi jednoduchý i když pokročilý editor. Ten je celý v angličtině a dalších jazycích, ale není lokalizován do českého jazyka jako i zbytek hry DOOM a tak jsme vytvořili velmi jednoduchý tutorial, jak vytvořit vlastní mapu a jak ji spustit.

V editoru lze na mapu přidávat veškeré vybavení, které je možno vidět i v singleplayeru, takže nechybí kompletní arzenál zbraní, sudy, kabely, zdi, různé dveře a vrata, samozřejmě teleporty, plameny, elektřina, láva, kyselina, monstra, zvuky, hudba a vše co vás ještě napadne. Tutorial níže je opravdu jen základní ukázkou jak vytvořit a spustit herní mapu. V tomto videu jde zrovna o styl Survival Game, ale jak jsme již psali, mapy se dají vytvořit pro všechny herní styly obsažené v DOOMu.

Diskusní téma: DOOM SnapMap

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.